Фільми онлайн українською netlibrary.at.ua

За Єдність України. netlibrary.at.ua
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Forum » Форум » Здоров'я » Структурована вода (За даними ВООЗ,)
Структурована вода
AdminДата: Четвер, 2009-10-08, 5.57.10 PM | Сообщение # 1
Admin
Группа: Адміністратори
Сообщений: 77
Награды: 8
Репутация: 8
Статус: Offline
За даними ВООЗ, понад 80 відсотків усіх проблем здоров’я людини пов’язані з якістю питної води. Не може людина бути здоровою, коли п’є неякісну питну воду. Якщо ще років 15—20 тому в Україні вода гірської річки була придатна для пиття, то зараз у країні практично немає джерела поверхневої питної води, готової до вживання без попередньої обробки. Що означає поняття «питна вода»? Чи доступна сьогодні людині вода, яка гарантувала б їй здоров’я? Наш досвід дослідження фізичних властивостей природних питних вод, їхнього впливу на організм людини дав змогу сформулювати низку нових критеріїв якості питної води. Стало очевидно, що лише вживання питної води, котра за своєю структурою відповідає внутрішньоклітинній воді і має високу природну біоенергетичну якість, гарантує людині здоров’я.

У будь-якому посібнику з фізіології можна знайти дані щодо вмісту води в структурах живого. Ембріон людини на 97% складається з води, у новонародженого її кількість становить до 90%, із роками кількість води в організмі зменшується. Суть старіння — у дегідратації. Разом із водою клітини організму покидає життя. Ці цифри говорять про важливість води в будові живого організму, проте не розкривають її функціональної ролі.

Основна частина води організму — зв’язана вода, котра міститься всередині клітин (близько 70%), інша (30%) — позаклітинна. З неї 7% припадає на кров і лімфу, решта омиває клітини (міжтканинна, або вільна, вода).

У здоровому організмі підтримується певне співвідношення між зв’язаною (внутрішньоклітинною) і вільною (міжклітинною) водою. Це співвідношення в процесі життєдіяльності людини має підтримуватися постійно. Від підтримання водного гомеостазу залежить здоров’я людини та її довголіття. А щоб в організмі підтримувалося постійне співвідношення між зв’язаною і вільною водою, необхідно пити високоякісну питну воду, котра за своїми структурними та біофізичними характеристиками повинна максимально відповідати внутрішньоклітинній воді організму. У природі такої питної води сьогодні стає дедалі менше.


Proud to be Ukranian
 
Forum » Форум » Здоров'я » Структурована вода (За даними ВООЗ,)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Увага! ВСІ МАТЕРІЛИ РОЗМІЩЕННІ НА САЙТІ ПРИЗНАЧЕНІ ЛИШЕ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ. ВСІ ПРАВА НАЛЕЖАТЬ ВЛАСНИКАМ САЙТУ. З повагою адміністрація сайту netlibrary.at.ua

Вверх