Фільми онлайн українською netlibrary.at.ua

За Єдність України. netlibrary.at.ua
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Forum » ВСЕ ПРО ВАГІТНІСТЬ » Крок за кроком до мети » Час народжувати (За матеріалами сайту: www.vagitna.pl.ua)
Час народжувати
irishaДата: Субота, 2011-11-19, 3.32.15 PM | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 1399
Награды: 10
Репутация: 6
Статус: Offline
Вагітність є значним періодом у житті кожної жінки. Під час 9 місяців виношування дитини відбуваються величезні зміни в тілі і психіці майбутньої мами. У цей період жінки також дуже вразливі до різних негативних факторів зовнішнього і внутрішнього середовища. Як би вагітна жінка не була заповнена надією та очікуванням, вона часто відчуває фази сумніву, страху та занепокоєння про майбутнє своєї дитини. Проте багато в чому майбутні мами можуть допомогти собі самі, використовуючи вправи для вагітних.
 
irishaДата: Субота, 2011-11-19, 3.34.04 PM | Сообщение # 2
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 1399
Награды: 10
Репутация: 6
Статус: Offline
Перейми: коли час їхати в пологовий будинок

Кожна вагітна жінка з нетерпінням очікує настання перших переймів. Але що таке перейми, і як їх розпізнати, знає не кожна жінка. Це стосується тих, хто народжує вперше. Так що таке перейми, як їх визначити і що робити з їх настанням?

Відчуття перед пологами

За три-чотири тижні до пологів майбутню маму починають турбувати тягнучі болі внизу живота або в попереку. Ці болі повторюються періодично і схожі на відчуття при місячних. Іноді виникає відчуття тиску в області лобка. Це пояснюється тиском плоду на низ живота. Також періодично може відбуватися напруження матки, вона стає при цьому твердою. Чим ближче до пологів, тим частіше буває напружена матка.

Помилкові перейми

Іноді жінки відчувають періодичні скорочення матки. Багато хто вважає, що це і є перейми. Але це не завжди буває так. Швидше, це так звані помилкові перейми, які вважаються провісниками швидких пологів. Такі перейми покликані підготувати організм до пологів. Вони з'являються приблизно через півгодини протягом близько чотирьох годин. Такі перейми нерегулярні і безболісні. Час між ними не скорочується, на відміну від самих перейм. Жінка може сама припинити помилкові перейми. Для цього достатньо розслабитися, прийняти душ, прийняти зручне положення, випити склянку води. Можна зробити масаж крижового відділу хребта.

Відходження слизової пробки

У період переймів може відійти слизова пробка, яка захищає матку від інфекції під час вагітності. У слизові може виявитися і невелика кількість крові. Відходження цієї пробки говорить про те, що пологи вже зовсім близько, але це зовсім не свідчить про те, що пологи почнуться саме в цей день. Але все-таки варто відмовитися від поїздок і проводити більше часу вдома. Буває, що слизова пробка відходить за два тижні до передбачуваних пологів, і при цьому з'являється кров. Тоді треба негайно звернутися до лікаря.

Характер переймів

Безпомилковою ознакою початку пологів є біль, який з'являється при переймах. Саме біль допомагає відрізнити помилкові перейми від справжніх. Цей біль наростає поступово і з самого початку виявляється лише як відчуття дискомфорту внизу живота. Може пройти якийсь час, поки перейми стануть інтенсивнішими. У пологовий будинок можна відправлятися тільки тоді, коли час між переймами скоротиться до восьми хвилин. Але якщо біль сильний, а інтервал між переймами завжди різний, — потрібно їхати до пологового будинку без зволікання. Повторні пологи, як правило, відрізняються стрімкістю. Тому треба вирушати в пологовий будинок вже при перших переймах.

Відходження навколоплідних вод

Буває і так, що плодовий міхур лопається до початку . Найчастіше таке трапляється в тих жінок, які народжують вперше. Тоді жінці потрібно запам'ятати час, коли відійшли навколоплідні води, а також звернути увагу на їх кольори. У цьому випадку не варто чекати переймів, а потрібно їхати до пологового будинку як можна швидше.

Що робити під час переймів?

За відчуттями перейми можна порівняти з хвилею. Вони починаються, поступово посилюються, а потім також поступово проходять. Рекомендується зберігати спокій під час переймів. Жінці варто вибрати найбільш зручну позу і слідувати порадам акушерки. Важливо правильно дихати під час сутичок. Кричати не рекомендується, оскільки полегшення це не принесе, а от поради акушерки можна не розчути. Буває, що перейми тривають близько 12 годин, і тільки після переходять у потуги. Перейми, під час яких відбувається розкриття шийки матки, — самий болісний і складний період пологів. Але кожна жінка повинна розуміти, що слідом за переймами настануть потуги, і зовсім скоро з'явиться довгоочікуваний малюк.
 
irishaДата: Субота, 2011-11-19, 3.40.35 PM | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 1399
Награды: 10
Репутация: 6
Статус: Offline
Вправи, які полегшать тобі пологи


Вигода фізичних навантажень

Процес виношування дитини — це час, коли жінки повинні отримати всю любов, підтримку і допомогу від свого партнера і сім'ї, щоб мати здорову вагітність. При цьому рідні і друзі можуть допомогти вагітній жінці правильно розподіляти фізичні навантаження, у тому числі частину обов'язків по господарству взяти на себе. За даними Американського коледжу акушерів і гінекологів, дуже важливо для вагітних жінок, які вільні від будь-яких форм акушерських ускладнень, займатися, принаймні, 30 хвилин аеробними вправами з помірною інтенсивністю 5-6 днів на тиждень. Правильні вправи для вагітних добре позначаються на здоров'ї матері і дитини.

Ризики сидячого способу життя при вагітності

Недолік руху у майбутніх мам може призвести до скорочення роботи м'язової та серцево-судинної системи, надмірного збільшення ваги, підвищену вірогідність розвитку гестаційного діабету і гіпертонії, болю в спині і в області статевих органів. Крім того, бідні тілесні навантаження безпосередньо пов'язані з виникненням варикозного розширення вен і тромбозу глибоких вен нижніх кінцівок. Вправи для вагітних можуть значною мірою запобігти всим даним патологіям.

Заняття для вагітних

Вправи для вагітних допоможуть поліпшити кровообіг в області тазу, зміцнити м'язи стегон, а також підвищити гнучкість суглобів. Фахівці рекомендують майбутнім мамам присідання. Присідання навпочіпки є гарним способом для зміцнення м'язів тазу, стегон і спини. Це також підвищує гнучкість і знижує сумно відомі болі в попереку, типові для процесу виношування серед багатьох жінок. Присідати потрібно наскільки це можливо низько, але не змушувати себе робити це занадто багато. При цьому слід тримати руки перед собою, а коліна розставити дещо один від одного.

Вправи Кегеля

Вправи Кегеля зміцнюють м'язи тазового дна, що також допомагає краще контролювати сечовипускання, яке при вагітності, як правило, буває прискореним. Крім цього, ці вправи для вагітних допоможуть під час пологів, зокрема менше відчувати біль і поліпшити здатність жінки до контролю за переймами. Важливо навчитися правильній техніці виконання вправ Кегеля, які можна виконувати в будь-який час, місці і положенні. Проте слід дотримуватися обережності, щоб не перенапружувати м'язи черевного пресу, тим самим провокуючи активність матки.

Що не можна робити майбутній мамі

Деякі з видів фізичної діяльності не рекомендуються під час вагітності. До них належать такі форми тілесної активності: екстремальні види спорту, бокс, важка атлетика, дельтапланеризм, катання на конях, підводне плавання, боротьба, біатлон і стрільба. Що стосується раціону харчування, то цьому також слід приділити особливу увагу. Наприклад, вагітній жінці категорично протипоказані занадто гострі, солодкі і солоні страви, які можуть призвести до розвитку різних патологій у плоду, а також збільшити масу тіла жінки.
 
irishaДата: Субота, 2011-11-19, 3.43.35 PM | Сообщение # 4
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 1399
Награды: 10
Репутация: 6
Статус: Offline
Гранат сприяє легким пологам


Гранат містить всі необхідні вітаміни і мінерали для нормального розвитку малюка.

Учені з'ясували, що гранат містить речовину, яка надає зміцнюючу дію на м'язи жіночих статевих органів. Під час переймів завдяки ньому виробляється гормон окситоцин, що полегшує пологи.

В даний час фахівці займаються розробкою препарату з гранатовим екстрактом. Його рекомендуватимуть споживати жінкам під час вагітності.
 
irishaДата: Субота, 2011-11-19, 3.45.40 PM | Сообщение # 5
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 1399
Награды: 10
Репутация: 6
Статус: Offline
Про перейми під час пологів


З найранішого дитинства ми одержуємо інформацію про пологи звідусіль: з розмов знайомих, з фільмів, газет, журналів, Інтернету. І про НИХ – про перейми. Про них говорять, що це боляче, що це жахливо, але ще гірше – якщо їх немає та інше. І збуджена уява наперед малює всілякі «жахи», які нібито повинні відбуватися в процесі пологів.

Давайте розберемося детальніше, що ж це таке: перейми?

Це всього-на всього скорочення одних м'язів (подовжніх волокон матки) і у відповідь повинне бути розслаблення інших, поперечних (зокрема – на шийці матки). І все! Сам механізм сам по собі проблеми не викликає. Адже, коли ми піднімаємо руку – спрацьовує та ж схема: одні м'язи скорочуються, інші повинні розслаблятися. І ніхто цього не боїться. Чому ж бояться перейм?

Тому що чули, що вони дуже болючі, а значить (наша свідомість ставить тут знак рівності) = вони погані! А від поганих треба тікати…або захищатися – нормальна людська реакція на небезпеку! У відповідь на небезпечну ситуацію у нас виробляються стресові гормони, які викликають спазм поперечних волокон і все це супроводжується посиленим больовим відчуттям. Взагалі, будь-який спазм м'язів завжди супроводжується сильним больовим синдромом. Ось і виходить, що, чим більше перейм боятися, чим більше напружуватися – тим гірше мама себе почуває, тим гірше може йти розкриття шийки, та і дитина відчуває себе не дуже добре при цьому – вона прагне шийку відкривати, а результат не виходить.

Але в наши силах поводити себе по-іншому! Радіти переймам, розслаблятися, добре дихати, знаходити комфортні пози, підтримувати малюка і …пливти на переймах, як на хвилях! Адже купаються ж люди в штормовому морі? Чого туди вони лізуть, питається? За задоволенням! Але одержати його можна, тільки якщо розслабитися і лягти на хвилю, правда? Якщо напружуватися, боятися, намагатися втекти – хвилі поводяться дуже жорстко: збивають з ніг, накривають з головою, ще і "після попа" дають. Так от, і перейми по своїй поведінці сильно схожі на ці хвилі!

І є матусі, які це зрозуміли, і вони одержують від перейм…задоволення і радість! І таких жінок стає все більше, адже багато хто вже розуміє, що пологи – це не найгірший кошмар всього життя, а День народження нашої улюбленої маленької людини, а значить це – свято! На такий настрій їх тіло вдячно відповідає злагодженою роботою м'язів, і збільшеним виробленням потрібних для пологів гормонів, зокрема ендорфінів – наших внутрішніх знеболювачів і, за сумісництвом, – гормонів щастя і радості. Ось і виходять пологи, які хочеться назвати "подарунок долі", згадувати їх з посмішкою і розповідати про них іншим, як про найчудовішу подію в житті.
 
irishaДата: Субота, 2011-11-19, 3.48.52 PM | Сообщение # 6
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 1399
Награды: 10
Репутация: 6
Статус: Offline
Народити і перемогти біль!


Існує 7 способів розслабитися, якщо хочеш, щоб поява малюка на світ стала не кошмаром, а найпозитивнішим спогадом в твоєму житті, почитай спеціальну літературу, а краще – запишися на курси підготовки до пологів, які зараз відкриті при багатьох лікарнях і жіночих консультаціях. На заняттях майбутні мами і тата навчаються правильній поведінці, диханню і способам самообезболювання.

1. Поділися труднощами

Пологи – це випробування. Тому важливо знайти людей, які могли б розділити з тобою майбутні труднощі. Найнадійніший спосіб – запросити персонального акушера-гінеколога. Його присутність на пологах здатна істотно укріпити твою віру у те, що все буде добре (адже поряд професіонал!). Але врахуй, що для лікаря пологи – це робота, і, щоб її виконувати якісно, він повинен бути гранично уважним. Тому постарайся не відволікати його задушевними розмовами і не закликай до співчуття. Краще, якщо психологічну підтримку в цей непростий період візьмуть на себе чоловік, подруга або особистий психотерапевт.

2. Вибери зручну позу

Звичайно найхворобливіший – перший період пологів, коли відбувається розкриття шийки матки. Спочатку перейми по інтенсивності можуть порівнятися з неприємними відчуттями під час менструації. Поступово вони частішають, стають тривалішими і сильнішими. Регулювати їх ти не зможеш, зате в твоїх силах управляти власним болем. У рекомендаціях Всесвітньої організації охорони (ВОЗ) здоров'я сказано, що жінка за відсутності протипоказань має право вільно вирішувати, яке положення їй прийняти під час пологів. Вдало вибрана поза знімає велику частину хворобливих відчуттів. Як правило, майбутні мами вважають за краще під час схваток ходити, сидіти на спеціальному гумовому м'ячі або стояти, спершись на спинку ліжка, стіл або підвіконня. Можна скоювати похитуючі рухи стегнами (як би пританцьовувати). Це сприяє розслабленню промежини, знімає неприємні відчуття, допомагає розкриттю шийки матки. Можливо, ідеальними для тебе виявляться варіанти "рачки" або "сидячи на стільці з широко розведеними ногами". Якщо ти втомилася і вирішила прилягти, краща поза – на боку з подушками під грудьми і між ніг. У положенні "на спині" у тебе може знизитися тиск, закрутитися голова і навіть відбутися втрата свідомості. Крім того, така поза зменшує інтенсивність маткових скорочень, а значить, подовжує весь процес.

3. Прийми душ

При відсутності протипоказань і наявності в пологовому будинку відповідних умов можна на самому початку пологів прийняти теплу (але не гарячу!) ванну або душ. Водні процедури (не плутай з пологами у воді) зменшують больові відчуття, допомагають розслабитися і відпочити між сутичками. Після того, як відійдуть навколоплідні води, від ухвалення ванни краще утриматися, оскільки підвищується небезпека інфікування малюка і родових шляхів.

4. Співай – не замовкай

Пологи, особливо перші, – процес досить тривалий. Головні сили знадобляться у самому кінці, під час потуг. Тому між сутичками потрібно використовувати будь-яку можливість, щоб розслабитися самій і дати відпочити малюку. Хороший ефект може надати музика. Якщо хочеться співати – не соромся. Тільки попередь персонал, щоб він не хвилювався за твоє психічне здоров'я.

5. Зроби масаж

Масаж здатний значно полегшити біль. Робити його може сама жінка, хтось з медичного персоналу або близьких. По-перше, ця процедура допомагає розслабитися, по-друге, відволікає. В результаті хворобливі відчуття зменшуються. Ти сама повинна вибрати, який з прийомів масажу принесе полегшення. Можна обережно масажувати долонею нижню частину живота (від центру до боків) або розтирати кулаками поясницю і крижі. Розминки і натискання ямок над сідницями також надають знеболюючу дію.

6. Дихай правильно

Знеболюючим ефектом володіє правильне дихання. На початку схваток деяким жінкам легше дихати "по-собачому" – часто і поверхнево. Але все таки, щоб мінімізувати неприємні відчуття, краще зробити повний видих через рот, а потім вдихнути через ніс.

В кінці першого періоду пологів, коли головка дитини опускається вниз, хочеться потужитися, але робити цього ще не можна. Подолати бажання допомагає дихання на рахунок: спочатку, як завжди, повний видих і глибокий вдих, а потім декілька коротких вдихів-видихи (від 1 до 5 і в зворотному порядку) , що закінчуються довгим видихом через витягнуті в трубочку губи.

У другому періоді пологів при повному розкритті шийки матки відбувається вигнання плоду за допомогою потуг. На відміну від схваток жінка цілком може ними управляти (наприклад, затримувати). У цей момент для полегшення болю слід синхронізувати потугу і дихання і як ніколи уважно слідувати командам акушерки, яка захищає промежину від розривів, а дитини – від травм. Тужитися потрібно після глибокого вдиху, як би виштовхуючи малюка назовні за допомогою діафрагми. Для цього направляй свої зусилля вниз, у бік промежини, а не до голови. А ось чого не коштує робити, так це кричати і напружувати м'язи особи: сил витрачається багато, а дитині і тобі допомозі ніякій. Після потуги віднови дихання, постарайся розслабитися перед наступною серією.

7. Задій точки

Є ще декілька видів знеболення без прийому ліків – електроанальгезія, електроакупунктура і електронейростимуляція. Вони діють подібно точковому масажу. На поясницю кріплять електроди спеціально розроблених апаратів, які не "пускають" больові імпульси в нервову систему. На жаль, ці методи ефективні не для всіх жінок.
 
irishaДата: Субота, 2011-11-19, 3.54.12 PM | Сообщение # 7
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 1399
Награды: 10
Репутация: 6
Статус: Offline
Спільні пологи: думка психологів і сексологів


Психологи стверджують, що присутність папи в момент народження дочки чи сина емоційно зблизить його зі своїм чадом. Фахівці говорять, що це допоможе встановити зв'язок з дитиною, оскільки в період вагітності малюк мав тісний зв'язок лише з мамою.

Проте сексологи говорять, що присутність чоловіка на пологах може призвести до того, що дружина більше не буде збуджувати його сексуально: підсвідомо в його мозку будуть спливати сцена пологів. У зв'язку з цим, у багатьох країнах світу вже практикую «спільні пологи», де чоловік тримає дружину за руку і може говорити з нею, але знаходиться за ширмою.
 
irishaДата: Субота, 2011-11-19, 3.55.28 PM | Сообщение # 8
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 1399
Награды: 10
Репутация: 6
Статус: Offline
У щасливих пологи протікають легше


Цікаве відкриття зробили норвезькі вчені. Виявляється, процес пологів може залежати від того, наскільки щаслива вагітна жінка.

Щасливі жінки народжують легше і у них рідше спостерігаються ускладнення, ніж у породіль, які перебувають у стані депресії.

Експерти спостерігали за 50 000 вагітних жінок. Фахівці з'ясували, яка в них обстановка в сім'ї, на роботі, чи є у них шкідливі звички. У результаті виявилося, що головний чинник, що визначає душевну рівновагу жінки, — відносини з батьком дитини. Якщо в сім'ї щось не ладиться, то, швидше за все, пологи пройдуть важко і з ускладненнями.
 
irishaДата: Субота, 2011-11-19, 3.58.15 PM | Сообщение # 9
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 1399
Награды: 10
Репутация: 6
Статус: Offline
Як визначити стать дитини народними методами


Так до чого ж зводяться подібні спостереження?

Наприклад, якщо живіт вагітної жінки випирає огірком — це до хлопчика, лунає в талії — до дівчинки. Або випирає вправо — до хлопчика, вліво — до дівчинки.

Значущі і зміни у фізіології: сильніше починають рости волосся — буде хлопчик, підвищується пігментація — буде дівчинка, ареоли навколо грудного соска світлі — хлопчик, темні — дівчинка.

Є навіть такий спосіб: вагітній жінці несподівано кажуть: «Ти де руки забруднила»?! Якщо жінка дивиться на долоні — буде хлопчик, а якщо дивиться на тильні сторони — до дівчинки.

Пігментація на животі вагітної говорить про народження дівчинки.

Буде дівчинка, якщо плід в утробі штовхається ніжками зліва і, якщо під час вагітності сильно збільшилися груди. Якщо під час вагітності у жінки часто болить голова і підвищується волосистість по всьому тілу, — народиться хлопчик.
 
Forum » ВСЕ ПРО ВАГІТНІСТЬ » Крок за кроком до мети » Час народжувати (За матеріалами сайту: www.vagitna.pl.ua)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Увага! ВСІ МАТЕРІЛИ РОЗМІЩЕННІ НА САЙТІ ПРИЗНАЧЕНІ ЛИШЕ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ. ВСІ ПРАВА НАЛЕЖАТЬ ВЛАСНИКАМ САЙТУ. З повагою адміністрація сайту netlibrary.at.ua

Вверх