Фільми онлайн українською netlibrary.at.ua

За Єдність України. netlibrary.at.ua
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Forum » ВСЕ ПРО ВАГІТНІСТЬ » Крок за кроком до мети » Дванадцятий місяць життя дитини (За матеріалами сайту: www.http://ua.textreferat.com)
Дванадцятий місяць життя дитини
irishaДата: Неділя, 2012-02-05, 3.57.10 PM | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 1399
Награды: 10
Репутация: 6
Статус: Offline
Познайомтесь з новою самостійною людиною. У нього є свої симпатії, він може бути серйозним, іноді впертим і безмежно любить вас, своїх батьків. Перші його кроки переконають у цьому! Адже це кроки незалежної, безмежно щасливої ​​людини. Ось видно ваша праця - в радісних очах малюка. Відтепер щодня він вам буде приносити все нові і нові подарунки у вигляді успіхів у подоланні сходинок до вдосконалення Особистості.
 
irishaДата: Неділя, 2012-02-05, 3.57.59 PM | Сообщение # 2
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 1399
Награды: 10
Репутация: 6
Статус: Offline
Фізичний розвиток

Підводимо підсумки. Після закінчення першого року життя дитина має важити 10-10,5 кг і мати зріст 75-76 см. Якщо виміряні вами показники відрізняються від наведених вище, не хвилюйтеся. Перш за все, погляньте на себе, чоловіка, батьків. Адже малюк це поєднання всіх ваших сімейних конституційних особливостей. Поцікавтеся у своїх батьків, чи не були ви такими ж у свій перший рік. А скільки було у вас зубів в цьому віці?

Дитині дванадцяти місяців, що стосується кількості молочних зубів, то існує формула n-4, де n - це кількість місяців життя малюка. Тому, у дитини дванадцяти місяців має бути 12-4 = 8 зубів. Звичайно це 4 зубчики зверху і 2-4 - знизу. Такою формулою користуються аж до двох років (24 місяця). Але, в світі є безліч дітей, у яких тільки в цьому віці або навіть пізніше з'явився перший зуб.
 
irishaДата: Неділя, 2012-02-05, 3.59.22 PM | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 1399
Награды: 10
Репутация: 6
Статус: Offline
Рухова активність

Кожні троє з п'яти малюків на дванадцятому місяці починають ходити. Але, якщо ваша дитина тільки недавно почала впевнено стояти, то він може піти пізніше, навіть у півтора року. У більш пізні терміни йдуть діти з паратрофії (надлишковою масою тіла), які за темпераментом повільніші, розважливіші, спокійніші. В цілому, не хвилюйтеся, якщо ваш малюк до цього часу не зробив свого першого кроку. Згодом він надолужить це. Якщо ж маля досi не стоїть або ж навіть не сидить, тоді обов'язково потрібно шукати причину разом з лікарем.

Спочатку малюк ходить похитуючись, широко та невпевнено розставляє ніжки, періодично сідає. Але цікавість і впертість беруть своє, і з кожною новою спробою дитя покращує результати. Перші кроки, як правило, будуть у чомусь хворобливими. Не обійдеться без падінь, "шишок" на голові. Ніколи не "розпускайте нюні", тому що можете виховати плаксу, якого світ не бачив. Якщо малюк впав, зробіть вигляд, що нічого не сталося, і переведіть увагу на іншу, цікаву для малюка тему. Заохочуйте спроби дитини до ходьби. Але в будь-якому разі не примушуйте! Буває, що малюк одночасно починає ходити і говорити. У цьому випадку він концентрується на чомусь одному, наприклад, мови, тоді розвиток навички ходьби буде трошки більш повільним.

У цьому віці дитина охоче намагається самостійно вживати їжу. Тому не дивуйтеся, коли страва, яку ви запропонували, "не йде" вашому чаду. Але варто йому, граючись, взяти в руки ложку, як тарілка стає порожньою.

Рухова активність малюка надзвичайна, особливо коли він починає самостійно ходити. Дитина вперто "бородить" всі кімнати в приміщенні так, що вам дуже складно за ним встигати. Саме тому малюк мало набирає в масi, бо вся енергія йде в рух. Тому, якщо є бажання позбутися надлишкової маси тіла - дотримуйтесь прикладом свого малюка.
 
irishaДата: Неділя, 2012-02-05, 4.00.03 PM | Сообщение # 4
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 1399
Награды: 10
Репутация: 6
Статус: Offline
Гра

Саме цей вид діяльності стає основним джерелом пізнання навколишнього. І якщо ваш синочок залюбки грається ляльками, не сваріть його! Це для нього ще не "дівочі" іграшки, а просто іграшки. Цікавою грою для малят є імітація звуків та поведінки тварин, діти з радістю повторюють і ваші рухи і дії. Настав час придбати іграшковий посуд, телефон, праска.
 
irishaДата: Неділя, 2012-02-05, 4.00.35 PM | Сообщение # 5
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 1399
Награды: 10
Репутация: 6
Статус: Offline
Мова

Словниковий запас розширюється або ж залишається попереднім. А от пасивний словник дитини постійно поповнюється. Малюк покаже кожну особу в родині, коли йому називають відповідне ім'я, вкаже на предмети, дії, які ви запропонуєте. "Активний" мова може з'явитися значно пізніше.
 
irishaДата: Неділя, 2012-02-05, 4.02.33 PM | Сообщение # 6
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 1399
Награды: 10
Репутация: 6
Статус: Offline
Сон

Дітки цього віку потребують одноразового денного сну в обідню пору. А деякі "активні" малюки взагалі відмовляються спати вдень.
 
irishaДата: Неділя, 2012-02-05, 4.03.19 PM | Сообщение # 7
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 1399
Награды: 10
Репутация: 6
Статус: Offline
Сприйняття оточення

З'являються симпатії та антипатії до певних людей, страв, іграшок. Малюки охоче граються в ігри разом з вами в м'яч, перекладення іграшок, із задоволенням дублюють ваші дії.
 
irishaДата: Неділя, 2012-02-05, 4.03.59 PM | Сообщение # 8
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 1399
Награды: 10
Репутация: 6
Статус: Offline
Дільничний лікар

Зустріч має відбутися в дитячій поліклініці в день "здорової дитини". Як завжди, вимірюються показники маси та зросту дитини, оцінюється загальний стан. Навіть якщо малюк є абсолютно здоровим, наприкінці першого року життя необхідно, щоб його оглянули ортопед, лор, стоматолог, невролог. Відкоригуйте з педіатром харчування маляти, особливості занять гімнастикою, можливість гарту. Якщо малюк часто хворіє, проконсультуйтеся у педіатра, якими заходами можна зміцнити імунітет малюка для запобігання повторних захворювань.

Незабаром малюкові виповниться один рік. Ви будете приймати вітання від рідних і близьких людей з першим ювілеєм синочка чи доньки. Озирніться назад: ваша праця, вміння, наполегливість, любов - все втілено в маленькому створінні. Згадайте, яким безпорадним, маленьким, крикливим, невгамовним був малюк! А скільки нового він збагнув. У всьому цьому - ваша заслуга. Попереду чекає багато радісних днів, досягнень, відкриттів. І саме від вас, вашої любові, буде залежати майбутнє малюка. Зробіть його світлим і щасливим. Виховуйте здорову, красиву, повноцінну дитину, пам'ятаючи, що завжди вашим порадником може бути сімейний лікар і педіатр.
 
irishaДата: Неділя, 2012-02-05, 4.04.51 PM | Сообщение # 9
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 1399
Награды: 10
Репутация: 6
Статус: Offline
Мої досягнення - Інтелектуальні

* Розумію вказівки і більшість з того, що мені кажуть.
* Можу сказати прості словосполучення, які складаються з двох слів ("мама так").
* Знаю тварин на картинках в книжці.
* Пам'ятаю події протягом тривалого часу.
 
irishaДата: Неділя, 2012-02-05, 4.05.29 PM | Сообщение # 10
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 1399
Награды: 10
Репутация: 6
Статус: Offline
Соціальні

* Грати в дієві ігри, де об'єкти рухаються.
* Опираючись бажанню спати, стаю дратівливим.
* Гостро реагую на відсутність батьків.
* Хитро, можу вимагати допомоги від батьків більше, ніж вимагаю.
* Проявляю почуття гумору.
* Вимагаю ляльку або іншу іграшку, щоб "разом" обідати, купатися, засинати
 
irishaДата: Неділя, 2012-02-05, 4.06.17 PM | Сообщение # 11
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 1399
Награды: 10
Репутация: 6
Статус: Offline
Сенсорно-моторні

* Знаю, як правильно використовувати такі іграшки, як телефон, молоток, праска.
* Надаю перевагу якійсь одній з рук.
* Для пересування поєдную різні комбінації (повзання, ходьбу).
* Поступово починаю ходити без підтримки.
* Можу вилізти самостійно з ліжечка або манежу.
* Умію пересуватися вгору і вниз по сходах.
* Для гри використовую сидяче положення, з якого легко встаю, притримуючись за що-небудь.
 
irishaДата: Неділя, 2012-02-05, 4.06.49 PM | Сообщение # 12
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 1399
Награды: 10
Репутация: 6
Статус: Offline
Фізичні

* Набираю в масі протягом місяця 300-350 м.
* Виростаю на 1,5-2 см.
 
irishaДата: Неділя, 2012-02-05, 4.08.09 PM | Сообщение # 13
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 1399
Награды: 10
Репутация: 6
Статус: Offline
Отже, дитині скоро рік. Цей вік - своєрідна сходинка, перехід до нового, більш досконалого рівня фізичного та психічного розвитку. Після року дитина стає міцнішою, витривалішою. Зрозуміло, це не відбувається в один день, і було б ризиковано, покладаючись на те, що дитина "вже велика", допускати якісь відступи від режиму харчування або дотримання гігієнічних правил. Саме у віці "навколо кінця року" малюк вимагає особливої ​​уваги.

Фахівці, що вивчають біоритми організму, відзначають таку особливість життєвих циклів: у місяць, що передує кожному черговому дню народження, опірність організму знижується. Виходить, дванадцятий місяць - не самий вдалий.

У багатьох дітей саме на дванадцятому місяці прорізується відразу декілька зубів. Це також послаблює організм, і враження створюється таке, ніби розвиток малюка загальмувався - він не набуває нових навичок і може навіть майже не додати у вазі і зрості. Втім, деякі діти, навпаки, роблять помітний якісний стрибок: починають самостійно ходити, освоюють уміння забиратися на невисокий диван. Зазвичай хлопчики в цьому віці менш рухливі, ніж дівчата, та й мова у хлопчиків розвивається повільніше.

Якщо ваша дитина до кінця першого року життя уміє ходити тільки за руку, а самостійно ще не ходить і лікар не знаходить у нього ніяких захворювань - не хвилюйтеся, можливо, малюк боїться проявити самостійність. Обережно і наполегливо спонукайте його відірвати руки від опори і зробити перший самостійний крок - у напрямку до вас. Нехай відчуває, що ви його страхуєте. Вік початку самостійної ходьби у цілком здорових дітей багато в чому залежить від особливостей емоцій і темпераменту і може коливатися від 10 до 14 місяців.

До кінця року мовний запас у деяких дітей складає 10-15 коротких слів, в інших - 3-4. Дитина може активно користуватися словом "дай!" і дуже ображається, якщо не отримує потрібне. Вже в цьому віці необхідно привчати дитину розуміти слово "можна", в той же час небезпечні предмети і крихкі дрібнички потрібно прибирати так, щоб дитина не могла їх побачити.

Все більш складними стають іграшки малюка, він може розбирати і намагатися збирати матрьошку, крупний пластмасовий дитячий конструктор, катає м'яч, возить машину за мотузочок. Збудливих дітей добре заспокоюють м'які, пухнасті іграшки (їх, зрозуміло, так само як і пластмасові іграшки, необхідно мити регулярно із застосуванням деззасобів). Настав час знайомства з крупними картинками, дитячими книжками-розкладачками. Відразу, з перших днів, намагайтеся не допускати, щоб дитина рвала книги - це буває, якщо малюка залишать з книжкою наодинці. Дитину необхідно вчити користуватися книгою (перегортати її, розкладати), "промовляти" прості сюжети на картинках, навчити показувати на прохання дорослого на картинці різних звіряток і т.п.

Продовжуйте читати малюкові короткі вірші, не забувайте співати пісеньки, прослуховувати разом з дитиною музику в записі.

ЯКЩО в будинку є піаніно, грайте нескладні мелодії, покажіть малюкові, де на клавіатурі "топає слон", а де "співає пташка".

Важливим чинником виховання стає одяг дитини - вже в цьому віці його необхідно привчати до акуратності, виховувати естетичне чуття. На прогулянку в холодну пору року найбільш раціональна одяг в "три шари" - домашнє плаття, шерстяна кофтина з рейтузами і утеплений комбінезон або пальтечко. Такий одяг сприяє активномій поведінці малюка на прогулянці - він штовхає санки або коляску, копає сніг лопаткою. Влітку можна запропонувати дитині насипати пісок у формочки, покатати м'яч. Під час прогулянки звертайте увагу дитини на все, що відбувається навколо, що важливе і зрозуміле для нього - явища природи, інших людей, машини. Чим старша дитина, тим більше його прогулянка повинна не тільки гартувати, але й виховувати.

Режим харчування, набір продуктів для однорічної дитини залишаються колишніми. Не потрібно поспішати залучати дитину до їжі дорослих. Йому все ще не можна давати сосиски, ковбасу, сирні солодкі сирки, кондитерські вироби, а ось яблука вже можна давати не в тертому вигляді, а очищені часточки, щоб дитина могла їх погризти. Якщо дитина не має ознак харчової алергії, зрідка можна дати очищену від плівки часточку апельсина або декілька часточок мандарина, але взагалі дитина краще засвоює фрукти і овочі з своєї рідної географічної зони.

Незабаром після року дитину чекає важливе профілактичне щеплення - проти кору. Готуватися до неї краще заздалегідь. У віці 1 року дитину чекає диспансерне обстеження - аналізи крові, сечі, реакція Манту, огляди фахівців (окуліста, невропатолога). Це обстеження покаже, наскільки дитина готова до щеплення, наскільки успішно він справився з труднощами найважливішого - першого - роки життя і в якому напрямку лікар повинен допомагати йому далі.

Ось ми і підійшли до бажаного рубежу - скоро малюкові виповниться рік. Який величезний шлях пройдений, як багато досягнуто! Потроїлася первісна маса тіла, на 25 см збільшився ріст. Він встав на ноги, заговорив, тобто опанував два фундаментальних досягнення людини. На дванадцятому місяці головною лінією його розвитку, його домінантою стає вдосконалення ходьби й мови.
 
Forum » ВСЕ ПРО ВАГІТНІСТЬ » Крок за кроком до мети » Дванадцятий місяць життя дитини (За матеріалами сайту: www.http://ua.textreferat.com)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Увага! ВСІ МАТЕРІЛИ РОЗМІЩЕННІ НА САЙТІ ПРИЗНАЧЕНІ ЛИШЕ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ. ВСІ ПРАВА НАЛЕЖАТЬ ВЛАСНИКАМ САЙТУ. З повагою адміністрація сайту netlibrary.at.ua

Вверх