Фільми онлайн українською netlibrary.at.ua

За Єдність України. netlibrary.at.ua

Профіль

Радіо

чат

500
Тут спілкуються українською

Опитування

Які фільми ви хочете?
Всього відповідей: 191

Наші партнери

Головна » Статті » Корисна інформація

Вся правда про безсоння
   Ти півночі крутишся в ліжку, як дзига, а як тільки сон, нарешті, зморить тебе, осоружний будильник свердлом укручується в голову... Це вже симтоми безсоння, а не ознаки совиного способу життя. На жаль, навколишній світ і тій добрій половині людства, якій і так важко з ранку відірвати голову від подушки, не робить ніякої знижки. Навчання і робота починаються нестерпно рано, а ще і безсоння може позбавити тебе всіх шансів на зосередженість і нормальне функціонування. На щастя, у молодому віці, безсоння достатньо легко зігнати зі своєї подушки... Ось лише декілька перевірених способів.

Прохолода

   
У жаркій і задушливій кімнаті засипати дуже важко. Ідеально підходить прохолодна спальня. Така, щоб хотілося затишно згорнутися калачиком під теплою ковдрою. І так - свіже повітря теж сприяє здоровому сну. Тому відкривай кватирку на ніч.


Ні - кофеїну

   
Чай, кава і шоколад стимулюватимуть мозкову діяльність і не дадуть заснути. Є дуже чутливі люди, яким чашка кави, випита навіть в середині дня, не дає заснути увечері. Відмовся на декілька днів від цих продуктів - принаймні точно дізнаєшся чи не в них причина. Відмовся - означає зовсім не вживай. Ні з ранку, ні вдень, ні ввечері. В цілому, це відноситься і до нікотину, і до алкоголю.


Рання вечеря

   
Не їсти перед сном - ще один секрет успіху. Найпізніший час для закусок - години за 2-3 перед сном. І постарайся не захоплюватися важкою їжею. Ідеальна їжа на ніч для охочих швидко заснути - стакан теплого молока. Можна додати туди ложку меду. До речі, рада про ранню вечерю - прямо-таки пара зайців одним ударом. І сон відновиться, і фігура пострункішає.


Темнота

   
Спати треба в темноті. Саме у темноті організмом активно виробляється мелатонін - практично природне снодійне. От чому ніч для людини є часом сну. З цієї ж причини не варто перед сном вдивлятися в телевізор або комп'ютер - яскрава пляма екрану помилково розпізнається організмом, як світлий час доби.


Вода

   
Тепла ванна або душ перед сном допомагають розслабитися і налаштуватися на сонний настрій. Можна прийняти ванну з ароматичними солями - запах повинен надавати заспокійливу дію. А після ванни - відразу в ліжко. Розслаблення - перший друг хорошого сну.


Місце

  
Ліжко повинно бути місцем виключно сну. Тому не варто валятися в ліжку вдень з книжкою, дивитися телевізор і взагалі не спати. Коли підсвідомість звикає до того, що це місце винятково для сну, воно само навіватиме сонливість при попаданні в ліжко. Ну, і само собою, спати в ньому має бути зручно.


Втома

   
Можливо, тобі не вистачає фізичної втоми. Треба більше рухатися протягом дня. Відмінно допомагає прогулянка перед сном. Свіже повітря і втому м'язів роблять чудеса.


Думки

   
Думай про приємне. Не варто концентруватися на бажанні заснути. Краще помріяти або позгадувати щось хороше. Методи підрахунку овець допомагають далеко не всім, так що не треба вважати це чарівним засобом. Але спробувати можна. І так! Якщо овець рахувати по дві, то заснути можна в два рази швидше...


Приємних сновидінь!


www.divchat.com.ua
Категорія: Корисна інформація | Додав: irisha (2009-10-06)
Переглядів: 714
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Поиск

Випадковий фільм

Статистика

Заработок в Интернете Счетчик тИЦ и PR фільми онлайн bux



Онлайн всього: 1
Глядачі: 1
Користувачів: 0

Посетители за сегодня
NetLibrary

Реклама

Увага! ВСІ МАТЕРІЛИ РОЗМІЩЕННІ НА САЙТІ ПРИЗНАЧЕНІ ЛИШЕ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ. ВСІ ПРАВА НАЛЕЖАТЬ ВЛАСНИКАМ САЙТУ. З повагою адміністрація сайту netlibrary.at.ua

Вверх