5. Як проводиш вільний час – Намагаюсь записати усі свої думки у щоденник, який веду з недавнього часу.
6. Улюблений колір – Залежно від настрою.
7. Улюблені страви – Усі види салатів, а також обожнюю яблучний штрудель та млинці.
8. Улюблені квіти – Весняні.
9. Улюблений напій – Свіжий апельсиновий сік.
10. Улюблений шкільний предмет – Історія,малювання і музика.
11. Улюблений вид спорту – Лижі. Полюбляю купання у гірських річках, бадмінтон, боулінг.
12. Улюблений одяг – Сценічний. У ньому я почуваю себе справжньою принцесою.
13. Улюблений письменник – П. Коельо за книжку "Алхімік".
14. Улюблений к іноактор – Вся акторська група серіалу "Друзі".
15. Люди, які підштовхнули до самовираження – Володимир Івасюк.
16. Подія, яку запам ’ятала назавжди – Нароження. Я все пам`ятаю.
17. В якій країні хотіла б побувати – Китай.
18. Що потрібно, для того щоб відчувати себе щасливою – Для мене, щастя – це відчувати, що ти потрібна людям.
19. Найзаповітніша мрія – Прожити класно життя, бути щасливою щодня.
20. Гасло – Не витрачайте часу. З нього складається життя.
Свій перший концерт Юля Рай дала … у пологовому будинку. На Католицьке Різдво у засніженому Львові в пологовому будинку №3 з’явилася на світ дуже голосиста дівчинка. Було зрозуміло одразу – Юля повинна стати співачкою – вона дала це зрозуміти усім.
Ще в дитинстві, коли вдома в Юлі збирались родичі, вона ставала на стілець, і починала співати пісню «Старая мельница». Батьки маленької співачки вирішили всіляко сприяти розвитку таланту Юлі і віддали її до музичної школи по класу фортепіано. Вже в п’ятому класі Юля починає співати в церковному хорі «Херувими», в склад якого входило 70 чоловік. Саме з ним вона співала кожної неділі у церкві, а також подорожувала по містах України, Польщі і Словаччини. Мабуть це і були її перші гастролі, яким Юля завдячує своїй бабусі, що привела її до хору.
Бабуся завжди була, немов духовним наставником своєї онуки. Ще в п’ять років, вона повела Юлію до школи естетичного виховання. Там онука всіляко розвивалась: навчалась ліпити з пластеліну, танцювати, співати. З часу народження Юлії, вона ні на мить не забувала про неї. Так як бабуся походила з дворянського роду, то всі свої надбання і вміння вона хотіла передати саме Юлії.
Юлія Рай: «Я одразу сказала своїм батькам та родичам, що ніколи не залишу заняття музикою. Я щаслива, що батьки не стали відмовляти мене, а навпаки, сприяли розвитку моєї творчої особистості».
Цілеспрямованість, знання того , що вона хоче від життя, передалися Юлі не тільки від батьків, але й від далеких родичів – греків, поляків, татар, росіян та українців. В 16 років у життя Юлії Рай приходить кохання, яке стає поштовхом до написання перших 4 пісень, одну із яких, «Річка», вона присвячує саме цьому великому почуттю.
Юлія Рай: «Люди іноді думають, що це народна пісня. Мені це лестить, адже це означає, що люди полюбили мою пісню. Коли я показувала свої перші пісні знайомим, то вони переконували мене в тому, що мені потрібно їх виконувати. Так я вирішила заспівати і професійно записати пісню «Річка». Майже одразу після запису, вона потрапила на одну з Львівських радіостанцій, і одразу стала популярною. Мені розповідали, що люди записували пісню з касети на касету так, що вона потрапила у всі куточки України і далеко за її межі».
Після неймовірного успіху першої пісні молодої співачки, Юля розпочинає концертну діяльність.
Разом з активно ю гастрольно ю діяльністю Юля Рай закінчує школу і вступає до Львівського Національного Університету Іноземних Мов, на факультет англійської філології.
Взагалі, 1999 рік видався дуже вдалим - Юля дебютує з піснею «Річка» на Всеукраїнському фестивалі «Пісенний вернісаж ’99» і, разом з океаном оплесків, отримує звання дипломанта. «Це була перша ластівка, яка надихає мене і по сьогодні», - зізнається співачка. Після року навчання у Львові, Юля Рай вступає до Київського Національного Університету Культури та Мистецтв, на факультет режисури і акторського мистецтва та переїжджає до Києва.
Визначною подією у житті Юлії стає її виступ у Римі в 2001 році. Співачка тоді стала співорганізатором благодійної акції до Дня Матері для українців, що живуть в Італії.
Юлія Рай: «Це був особливий концерт. В Італії працює дуже багато людей з України, які відірвані від своїх сімей та близьких. Я переживала разом з тими, хто прийшов на концерт. На очах в багатьох бриніли сльози – і радості і смутку. Було дуже приємно отримати особисту подяку за організований нами виступ від Папи Римського Іоанна Павла ІІ. До речі, в день концерту він святкував свій день народження». Важливим, для творчої діяльності Юлії, стало підписання контракту з рекординговою компанією «Lavina Music», яку очолює Едуард Клім.
Юлія Рай: «Ми зустрілися з Едуардом Клімом під час моєї участі у «Відбірковому турі Євробачення». Саме з цього моменту ми вирішили, що обов’язково співпрацюватимемо. Саме цю співпрацю я вважаю дуже вирішальною в моїй творчій діяльності. Заключення контракту - це добрий крок, так як «Lavina Music» об’єднує під своїм дахом перший ешелон зірок, до якого я намагатимусь пробитись». На сьогодні, в творчому доробку співачки понад 40 пісень. Саме Юля переклала відомий хіт співачки Руслани «Танок з вовками» («Dance with the Wolves») з англійської на українську мову. «Дикі танці» («Wild Dances») - хіт Євробачення, також не обійшовся без допомоги Юлії, половина української версії цієї пісні була написана саме нею.
Джерело: офіційний сайт Юлії Рай //www.raj.com.ua//