Декоративна косметика служить для того, щоб виділити достоїнства і приховати недоліки на обличчі жінки. У житті часто все відбувається|походить| навпаки. Не знаючи і не використовуючи основні правила макіяжа, багато жінок погіршують свій зовнішній вигляд за допомогою декоративної косметики.
Колірна палітра, яку ви використовуватимете, повинна відповідати кольору вашої шкіри, очей, волосся, а також одягу, який ви плануєте надягти. Наприклад, якщо у вашому одязі переважає червоний колір - використовуйте легкий макіяж без насичених кольорів. Зелений колір вашого одягу добребуде виглядати, якщо в макіяжі використовувати м'які насичені тони. Чорний колір добре буде виглядати при строгому макіяжі, який відповідає кольору волосся, шкіри і очей. Білий колір одягу вимагає яскравіших кольорів в косметиці.
Роблячи собі макіяж, поклопочіться про хороше освітлення. Ідеальний варіант - це сонячне світло. Дуже часто макіяж, виконаний під світлом лампи (особливо денного освітлення), при виході на вулицю виглядає зовсім по-іншому і може вас розчарувати.
Можна виділити три основних типів макіяжа: уранішній, денний і вечірній. Уранішній і денний макіяж має бути розрахований на ділову робочу обстановку - виглядати природно і ненав’язливо. Губну помаду при денному макіяжі вибираємо близьку до природного кольору губ. Колірна палітра тіней м'яких кольорів: сірого, блідо-зеленого, біжево-коричневого. Тональний крем повинен збігатися з природним кольором шкіри. Кордон переходу тонального крему на шиї має бути природним і непомітним.
При вечірньому макіяжі використовуються більш насичені і сміливі кольори. Спочатку маскуючим олівцем приховуємо невеликі недоліки шкіри: рідні плямочки, веснянки, прищики. Тональний крем підбираємо на тон світліше звичайного, а пудру - в тон макіяжу. Помада має бути яскравіша - виділяючи губи на обличчі. Вії необхідно зробити густими і темними.
Порядок нанесення макіяжу
Приблизно за 10 хвилин умийте обличчя очисником, протріть лосьйоном і нанесіть|завдавайте| трохи денного крему. Крем повинен повністю вбратися в шкіру.
Нанесіть тональний крем, рівномірно розподіляючи по обличчю, а якщо необхідно, то і по лінії декольте.
Нанесіть трохи пудри.
Упорядковуємо брови, розчесавши їх спеціальною щіточкою. Якщо є необхідність, домальовували їх тонкими акуратними штрихами.
Наносимо тіні на повіки, враховуючи колір очей і волосся.
Підводимо очі контурним олівцем по лінії зростання верхніх і нижніх вій.
Фарбуємо вії тушшю від коріння до кінчиків, якщо вони злипаються - розчісуємо.
Обводимо губи контурним олівцем, а потім фарбуємо помадою.
От і все, макіяж виконаний, ви можете сміливо виходити в люди, не переживаючи про свою зовнішність.
Найчастіші помилки при виконанні макіяжу
Макіяж нанесений неравномірно. Це відбувається коли порушується послідовність або один з пунктів взагалі пропущений.
Товстий шар тонального крему. Дивиться ненатурально і старить жінку. Шкіра під таким вимушеним захистом відчуває себе некомфортно.
Брови, підведені дуже густо також зроблять вас старше.
Якщо у вас світле волосся підводите брові коричневим олівцем. Якщо ви використовуватимете чорний олівець - брови виглядатимуть ненатурально.
Повіки покриті тінями одного кольору|цвіту|. Очі виглядатимуть як дві плями. Рекомендується використовувати як мінімум два кольори. Стежите, щоб був плавний перехід від темного кольору до світлішого.
Якщо густо нанести туш на вії, вони виглядатимуть такими, що злипнулися.
Темна або яскрава губна помада при денному макіяжі. Губи при цьому виглядають на обличчі досить ненатурально.
Невідповідність кольорів і відтінків в макіяжі. Так може статися, якщо ви використовуєте, наприклад, теплі тони для очей і холодні для губ.
Не намагайтеся сліпо копіювати макіяж, який ви побачили в кіно або на сторінках журналів.
Запам'ятавши і освоївши ці прості правила, ви зможете легко і швидко робити макіяж відповідний певній обстановці і відчувати себе упевнено і комфортно.