Фільми онлайн українською netlibrary.at.ua

За Єдність України. netlibrary.at.ua

Профіль

Логін:
Пароль:

Радіо

чат

500
Тут спілкуються українською

Опитування

Вам у нас сподобалося?
Всього відповідей: 43

Наші партнери

Головна » Статті » новини науки

Про «симпатиях» і «антипатия» в міжклітинних взаимодействиям х

Про «симпатиях» і «антипатия» в міжклітинних взаимодействиям х

У відносинах між людьми некая «іскра», що називається першим враженням, часто визначає, чому ми ставимося до одній людині з більшою симпатією, ніж до іншого.

Група вчених з Університету імені Джонса Хопкінса (Johns Хопкінса) встановила, що відносини між клітинами встановлюються практично таким же чином і дісфункціональная зв'язок між ними має відношення до дисемінацією раку.

«Зв'язок між клітинами надає істотний вплив на стан здоров'я», - вважає Денис Уіртц, професор в області хімічних та біомолекулярних технологій Технологічного коледжу імені Уайтінга і помічник директора Інституту з вивчення нанобіотехнологій при Університеті Джонса Хопкінса. - Коли ракові клітини звільняються від свого оточення, вони можуть дисимінованих по всьому організму. Якщо нам вдасться більш докладно вивчити цей процес, ми зможемо знайти нові шляхи, щоб контролювати розвиток раку ».

Для дослідження цього процесу Денис Уіртц з командою фахівців з різних інститутів зайнялися вивченням альфа-катеніна (невеликого білка цитоплазми, що представляє собою гелеподобное речовина, оточуючий ядро всередині клітини), що дозволяє клітинам практично миттєво розпізнавати «дружні» клітини в оточенні і створювати множинні надійні зв'язку , які непросто порушити. При цьому ракові клітини, включаючи виявлені при дифузному раку шлунка і раку легень, як виявилося, містять дісфункціональний альфа-катенін, из-за чего формують дуже слабкі зв'язки з сусідніми клітинами, що дозволяє їм звільнятися від клітинної маси і розповсюджуватися по всьому організму.

Група Дениса Уіртца виявила, що нормальні клітини з правильно функціонуючим альфа-катеніном утворюють зв'язку в чотири рази більш стабільні, ніж клітини, у яких подібний функціональний альфа-катенін відсутня, і ці перші зв'язку формуються менш ніж за 1 мілісекунд. Чим довше клітини контактують один з одним, тим міцнішим та численнішим стають ці зв'язки.

Клітини, в яких відсутній функціональний альфа-катенін, формували нестійкі зв'язку з моменту появи. Крім того, навіть якщо ці клітини контактували один з одним, зв'язуючі сили між ними продовжували слабшати.

Денис Уіртц припустив, що якщо вченим вдасться знайти спосіб для заміни альфа-катеніна або відновлення дисфункції, виявленою в деяких ракових клітинах, це може допомогти знайти засіб, що дозволить попередити діссемінірованіе раку.

До складу групи дослідників входили Шон Сан, ад'юнкт-професор технологій машинобудування Університету імені Джонса Хопкінса; Саумендра Баджпаі, студент-випускник факультету хімічних та біомолекулярних технологій Університету імені Джонса Хопкінса; Джанпаоло Суріано, Джоан Фігуеіредо і Джоан Коррейя, які співпрацюють з Інститутом молекулярної патології і імунології університету м. Порто (Португалія), а також Грегорі Лонгмор і Юнфеунг Фенг, що представляють факультети Медицини та Біології клітин Вашингтонського університету Сент-Луїса.

Підтримку в проведенні роботи надали Американська асоціація кардіологів та Національні інститути охорони здоров'я, які представлять грошові гранти.

Категорія: новини науки | Додав: Admin (2009-08-19)
Переглядів: 953
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Поиск

Випадковий фільм

Статистика

Заработок в Интернете Счетчик тИЦ и PR фільми онлайн bux



Онлайн всього: 1
Глядачі: 1
Користувачів: 0

Посетители за сегодня
NetLibrary

Реклама

Увага! ВСІ МАТЕРІЛИ РОЗМІЩЕННІ НА САЙТІ ПРИЗНАЧЕНІ ЛИШЕ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ. ВСІ ПРАВА НАЛЕЖАТЬ ВЛАСНИКАМ САЙТУ. З повагою адміністрація сайту netlibrary.at.ua

Вверх