“Арсенал” Біла Церква1 : 0“Сталь” Алчевськ
ПФК “Олександрія”0 : 0“Нафтовик” Охтирка

"Нива" - "Львів" 0:4. Перший мач! Перші питання???

Асистенти: Ольшанецький (Івано-Франківськ), Криянов (Київ)

Голи: Грицай 33, Лупашко 45, Федорчук 66, Мандзюк 72

«Нива»: Вірковський, Трефіловський, В’ячеслав Куянов, Вишняк, Путраш, Жерш (Семенина, 24), Романчук, Гончар (Розман, 46), Рябий (Сокіл, 72), Віталій Куянов (Притуляк, 50), Малий (Чорний, 78)

«Львів»: Марущак, Розгон, Ільків, Гальчук, Романюк, Федорчук (Ліщук, 80), Худзік (Зозуля, 64), Б.Баранець (Мандзюк, 52), Лупашко, Грицай (Козак, 70), Панас (Чепурненко, 57)

18 Липня 2009 року Тернополяни дочекались цього дня. День коли команда, яку вони люблять, повернулась в першу лігу. Цей шлях був довгий але Нива його подолала. На перший тур команда вийшла майже у новому складі в основі вийшли тільки три гравці із складу які вибороли путівку в Першу лігу.

Поєдинок розпочався із перших секунд гри Ініціативою заволоділи господарі, і вже на 6-й хвилині втратили прекрасну нагоду вийти вперед. Після діагональної передачі віч-на-віч із голкіпером гостей виходив Павло Малий, однак Марущак на удар кращого бомбардира тернополян у минулому сезоні зреагував.

Проте відповіли гості досить швидко - на 10-й хвилині Вадим Панас замикав навісну передачу від Федорчука - господарів врятувала стійка воріт. Через 5 хвилин той же Федорчук із правого флангу прострілював у штрафну, однак на цей раз із загрозою справився кіпер тернополян Микола Вірковський.

Не відсиджувалась у обороні і «Нива», час від часу помітно «огризаючись» на атаки гостей. Так на 17-й хвилині небезпечно пробивав Романчук - Марущак не без проблем справився із загрозою перевівши м’яч на кутовий. А після розіграшу цього стандарту вже поперечина зіграла «на руку» «Львову» після того, як хтось із «жовто-зелених» намагався закинути м’яч «за комірець» голкіперу львів’ян. Проте значно вищий клас гравців гостей брав своє, гол повільно назрівав, і назрів на 33-й хвилині. Провалився центр оборони господарів і віч-на-віч із Вірковським опинився Грицай, який холоднокровно перекинувши воротаря відкрив рахунок у матчі - 0:1.

Вже під завісу тайму львів’яни відзначились вдруге - Лупашко наважився на удар із-за меж штрафної, м’яч на своєму шляху зачепив когось із захисників «Ниви», дещо змінив траєкторію і повільно закотився у ворота. Вірковський, який явно міг у цьому моменті врятувати команду просто «проспав» - 0:2.

Щоправда відразу після пропущеного голу тернополяни ледь не відповіли своїм - Семенина пробивав зі штрафного, Марущак відбив м’яч перед собою, однак підправити його у ворота ніхто не зумів.

Таким чином вже до перерви гра була фактично зроблена. Другий тайм тим не менше теж пройшов під диктовку львів’ян, а господарям створити щось більш-менш небезпечне біля воріт Марущака так і не вдалось. На 66-й хвилині на побачення з Вірковським ледь не вийшов Грицай, лиш в останній момент м’яч з-під ніг нападника гостей вибив Трефіловський, проте атака продовжилась і у супному моменті лише ціною порушення правил у своїй штрафній захисники зупинили Грицая. Одинадцятиметровий пробив Федорчук без шансів для Вірковського - точно у «дев’ятку» - 0:3.

Через 6 хвилин знову провалився центр оборони господарів, і вихід один на один реалізував на цей раз Мандзюк, який незадового до цього вийшов на заміну - 0:4.

Мач закінчився поразкою господарів. Але не потрібно робити гучних заяв те що Нива недотягує до першої ліги. Розглянемо всі фактори які вплинули на команду. Першою причиною є те, що новий склад ще не зігрався, другою причиною можна назвати команду суперників які вилетіли з Прем’єр ліги і їхній клас дуже високий. Але як ми бачили під час гри що в деяких моментах гравці Ниви перегравали суперників і це свідчить що ФК Львів не такі сильні як здаються, і в другому колі Нива візьме реванш за цю поразку. Хочеться подякувати фанатам Ниви які протягом гри підтримували свою команду, незважаючи на те що вони програють. Головному тренеру Віктору Ряшку потрібно вирішити багато питань, і підготувати команду до зустрічі ще з одним фаворитом ПФК “Севастополь”. Далі буде…

Категорія: Все про футбол | Додав: vova (2009-07-21)
Переглядів: 1068 | Коментарі: 1
Всього коментарів: 1
irisha | 2009-07-22 | 1.13.09 PM
1
+ (0) -
Бажаю Тернопільській Ниві успіхів в наступних матчах 1 ліги.... clap :clap: clap :clap: clap :clap: clap :clap: clap :clap: Я вболіваю за Ниву команду свого улюбленого і найкращого містаТернопіль...
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.