Всього відповідей: 348

Наші партнери

Головна » Статті » Все про футбол

І все ж таки Динамо
   Сьогодні 19 березня відбувся матч відповідь 1/8 розіграшу Кубка УЄФА. Після домашньої перемоги Динамо відправилось у Харків. Погана погода додала ще більшої інтриги у цей матч. Дтнамо розпочало гру досить впевнено але дуже швидко віддало ініціативу супернтку за що і поплатилось вже у середині першого тайму, після навісу зі штрафно мяч у ворота переправив Слюсар. Під кінець тайму Динамівці могли відігратись однак Мілевський трішки не влучив у ворота. Після перерви Металіст не збавив обертів і доказом їхніх намірів зіграти в 1/4 Кубку став гол Коельо на 56 хвилині. Однак Динамо теж не бажало здавати позиції і на 68 хвилині Сабліч скоротив рахунок до мінімуму, а це гарантувало Динамо вихід. Проте вже через 2 хвилини Металіст знову вийшов у перед завдяки голу того ж таки Слюсара. І все було б добре для Харківчан якби на 77 - Березовчук не відправив мяч у власні ворота. Підсумок 3:2 на користь Харківського "Металіста" і 3:3 за підсумком двох матчів. Завдяки двом голам на чужому полі Динамо відправляється далі.
    Не підвів також Донецький "Шахтар", після виїзної поразки від ЦСКА у Москві (1:0) Донетчани перемогли дома вразивши двічі ворота армійців.
Категорія: Все про футбол | Додав: GAMBIT_1988 (2009-03-20)
Переглядів: 960 | Коментарі: 1