Всього відповідей: 76

Наші партнери

Головна » Статті » Все про футбол

Тріумф Українських команд в кубку УЄФА
Сьогодні 26 лютого був день футболу! Три Українських команди боролися за вихід в 1/8 фіналу кубка УЄФА.
Металіст, Шахтар, Динамо, ці команди мали на меті пробитись в 1/8 фіналу розіграшу Кубка УЄФА і це ім вдалось. Якщо проаналізувати гру Металіста то команда показала вищий клас. Багато хто важав що Металіст буде відсиджуватись в захисті і вести мач до нічиї, але це не так, команда активно атакувала і забила 2 голи, які і довели що ця команда не випадково потрапила в 1/16, до того ж Металіст вже у шостому матчі поспіль зберіг свої ворота сухими.
 Матч для Шахтаря був також напруженим але приїхавши на виїзд вони мали перевагу у 2 забитих м'ячі. Весь матч пройшов у постійні боротьбі за перемогу і незважаючи на гол який забив Тотенхем під кінець гри Донетчани відновили статус кво у підсумку результат післі двох матчів 3:1 на користь Шахтаря.

Найважче було Динамо. Після домашньої нічиєї з Валенсією їм потрібно було обовязково забивати на полі суперника. У середині першого тайму Кравець вивів Динамо вперед однак перший тайм закінчився за рахунку 1:1 одразу ж після перерви Кияни пропустили знову і помітно почали віддавати ініціативу супернику, однак після замін той жеж Кравець зрівняв рахунок. У підсумку гра завершилась 2:2 , за такого результату право на вихід в 1/8 отримало Київське Динамо яке у наступному раунді зустрінеться із Харківським Металістом
Ми вітаємо команди з виходом у наступне коло змагань, і бажаєм успіхів!!!!!
Категорія: Все про футбол | Додав: GAMBIT_1988 (2009-02-27)
Переглядів: 942 | Коментарі: 2