Фільми онлайн українською netlibrary.at.ua

За Єдність України. netlibrary.at.ua
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Forum » Форум » Психологія » Чоловік і жінка: в чому відмінність?
Чоловік і жінка: в чому відмінність?
AdminДата: Понеділок, 2010-03-01, 8.12.10 PM | Сообщение # 1
Admin
Группа: Адміністратори
Сообщений: 77
Награды: 8
Репутация: 8
Статус: Offline
Незрозуміло, навіщо природі взагалі потрібно було ділити людський рід на чоловіків та жінок. Заради продовження самого роду? Але ж є інші, не менш цікаві способи розмноження. Але раз є поділ, то мають бути і відмінності.
Відносно зовнішніх відмінностей, я гадаю, говорити не потрібно, але є крім них ще дуже, дуже багато цікавих речей. Зокрема, згідно статистичних даних, уже не одне десятиліття спостерігаються таємнича аномалія: в різних країнах у різні роки на 106 хлопчиків народжується 100 дівчаток. Це своєрідна чоловіка компенсація пояснюється: маленькі хлопчики слабші, співвідношення мертвонароджених хлопчиків і дівчаток 125 до 100. До кінця дитинства вона вирівнюється 103 на 103. Але далі все гірше і гірше. До 50 років чоловіків вже на 15%, а до 85 – мало не в 2 рази менше. Хотілося б зрозуміти, чому така закономірність: 106 на 100?
Біохіміки визначили, що чоловіки і жінки відрізняються по своєму хімічному складу. Причому по деяким елементам відрізняються у багато раз. Англійці визначили, що крім марганцю, міді, йоду, ртуті, хлору в людському волоссі є золото. Так ось, в жіночому волоссі його більше, ніж у чоловічому в 5-6 раз!
І по кількості крові ми також відрізняємося. В організмі чоловіка її на півтора літра більше, ніж у жінки. Але жіночий організм здатен швидше відновлювати втрату крові.
Мозок чоловіка в середньому важить майже на 100 грам більше, ніж мозок жінки. Але вчені остаточно не відповіли на запитання, хто більше пристосований до інтелектуальної діяльності – сильна чи слабка стать?
Роботи учених, які досліджують головний мозок, показують, що чоловіки і жінки думають по-різному. Коли чоловік читає книгу, у нього задіяна лише невелика ділянка лівої півкулі головного мозку, в той час як у жінок працюють більш об’ємні частини обох півкуль. І друге спостереження: в середньому чоловіки розмовляють повільніше, ніж жінки, але зате вони швидше працюють. Обширні ділянки мозку підключаються до роботи у жінок, коли вони погружаються у спогади, особливо сумні, а у чоловіків – коли вимагається проявити свій інтелект. Але і читання, і робота, і бесіда, і інтелект – все це функції головного мозку, а значить, мозки у нас влаштовані по-різному.
Це підтверджують і непрямі медичні спостереження. При крововиливі в ліву півкулю мозку жінки виздоровляють швидше. Подагра – хвороба типово чоловіча, нею страждає близько1.5% звичайних чоловіків. Але видатні люди хворіють подагрою в 10 разів частіше, а відсоток геніальних подагриків доходить до 30-40!
І серця у нас різні. Жіноче – міцніше! Жінки живуть довше не тому, що їм легше живеться, а тому, що їх серця біологічно міцніші. До клімаксу вони дуже рідко хворіють на серцеві хвороби.
Серце здорового чоловіка б’ється повільніше, ніж жіноче: 65 ударів за хвилину в середньому порівняно із 72-ма – у жінок. Але не дивлячись на такий режим економії, чоловік, як провило, більш ранимий, ніж жінки і глибше страждає при емоційному зриві!
М’язова маса у чоловіка в середньому 27 кілограм, тоді як у жінки всього 16. Але це не значить, що чоловіки дійсно фізично витриваліші жінок.
А задумувались ви над тим, чому чоловіки більше п’ють? Не все так просто, як може здатися на перший погляд. Виявляється, і печінка, і шлунок у чоловіків та жінок також різні! Чоловіча печінка краще і швидше переробляє алкоголь. Шлунок жінки менше виділяє таких ферментів, як дегідрогеназ, що руйнують алкоголь. (Зокрема йдеться про алкогольдегідрогеназу, що окислює етиловий спирт до отруйного оцтового альдегіду) (кому цікаво, можу пояснити приватно). Тому, щоб захмеліти, чоловіку необхідно «частити» і переганяти власну печінку. З іншої сторони, саме дефіцит цих ферментів призводить до того, що жінки спиваються швидше чоловіків.
Статеві відмінності у зорі і слухові розмиті і невизначені.
Американці провели тест на нюх з декількома сотнями чоловіків і жінок, пропонуючи їм розрізнити різні запахи: м’яти, петрушки, кропу, цибулі, огірка, сиру, хвої, бузку, машинного масла. Жінки перемогли з великою перевагою.
Є й інші розбіжності…
Чому старий чоловік виглядає краще, ніж жінка цих же років? Тому що шкіра у нього старіє зі спізненням на 10 років.
Виясняється, що чоловіки частіше закохуються, а жінки – розчаровуються у своєму обранцеві.
Волосся випадає і у чоловіків і у жінок, але у чоловіків воно гірше відновлюється.
Жінки рідше хворіють запаленням легень, зате більше страждають від психічних розладів.
Набрати таких порівнянь можна багато. Можливо хтось знає ще щось? Викладайте. Але важливо те, що важко пояснити, чому так все це проходить, а те що різниця є, - це факт.


Proud to be Ukranian
 
AdminДата: Понеділок, 2010-03-01, 8.12.20 PM | Сообщение # 2
Admin
Группа: Адміністратори
Сообщений: 77
Награды: 8
Репутация: 8
Статус: Offline
1.Давно доведено, що мозок жінки на 10% менше чоловічого. На рівень інтелекту це, втім, не впливає.
2. А ось зменшується чоловічий мозок з віком швидше жіночого.
3. Для вирішення одного і того ж поставленого завдання чоловіки і жінки задіюють різні частини головного мозку.
4. Якщо чоловік заблукав, то запам'ятовуватиме напрям руху і пройдену відстань, а жінка часто пам'ятає всякі вивіски і вітрини магазинів.
5. Жінка частіше запам'ятовує все в деталях, чоловікові досить резюмуючої думки.
6. Чоловіки швидше сприймають інформацію, а тому швидше реагують. Но.
7. Жінки частіше можуть сприймати декілька інформаційних потоків, а чоловіки дратуються, коли їм доводиться робити щось «заразом».
8. Чоловіки сильніше в точних науках, а жінкам краще даються гуманітарні
9. Так, всі чекали цієї теми, так от, будь ласка: чоловіки думають про секс кожну хвилину, а жінки згадують про нього раз в пару днів. Маніакальні та інші крайнощі не в рахунок.
10. Жінки балакучіші. Така товариськість пов'язана з роботою центру задоволень в мозку. Розмова схожа на оргазм.
11. Чоловіки і жінки по-різному реагують на різкі і дратівливі звуки.
12. Для встановлення довіри жінці досить міцних обіймів секунди на 20.
13. Жінки використовують майже в три рази більше слів протягом дня, ніж чоловіки.
14. Жіночий мозок при функціонуванні нагрівається сильніше, оскільки «спалюється» більше глюкози.
15. У чоловіків і жінок різне сприйняття гумору. Чоловіків більше хвилює веселий фінал, а жінки отримують задоволення від тонкості гумору в цілому, мови викладу, і від розв'язки отримують навіть більше задоволення, чим чоловіки.
16. У жінок краще розвинені організаторські здібності.
17. Чоловічий слух слабкіше жіночого. Тому жінки чують як найтонші інтонації, а чоловіки – не завжди. І в плані тактильних відчуттів чоловіка жінкам програють. Зір же чоловіків достатньо еротизирований, тоді як жінки краще запам'ятовують будь-які деталі картинки.
18. Чоловіки сприймають мову за допомогою логіки, тому «чують рівно те, що говориться», а жінки підключають інтуїцію і емоції, тому ним «скрізь якісь натяки увижаються».
19. Жінки від природи більш комунікабельні, чоловіки – агресивно конкурентні. Тому чоловіки частіше б'ються. З тієї ж причини жінки дратуються від того, що чоловіки не можуть підтримати з ними тривалої розмови, а справа, всього лише, в тому, що чоловіча мова розвинена, як правило, слабкіше.
20. Якщо на дорозі лежить м'яч, то чоловік по ньому ударить ногою, а жінка, швидше за все, забере і притисне до грудей. Так виявляється різне природне призначення чоловіків і жінок.


Proud to be Ukranian
 
Forum » Форум » Психологія » Чоловік і жінка: в чому відмінність?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Увага! ВСІ МАТЕРІЛИ РОЗМІЩЕННІ НА САЙТІ ПРИЗНАЧЕНІ ЛИШЕ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ. ВСІ ПРАВА НАЛЕЖАТЬ ВЛАСНИКАМ САЙТУ. З повагою адміністрація сайту netlibrary.at.ua

Вверх